Kpl. 3 form do pieczenia ciast TOPFANN kwadratowa/okrągła/serce

46,99 zł
Brutto
5902645405767
29

Zestaw 3 form do pieczenia marki TOPFANN w kształcie serca, kwadratu i koła. Wykonane z stalowej blachy pokrytej czarną powłoką nieprzywierającą non-stick. Pomocne podczas pieczenia.

Ilość

Kpl. 3 form do pieczenia ciast TOPFANN kwadratowa/okrągła/serce - ciasta w różnych kształtach

Zestaw składa się z 3 czarnych tortownic do pieczenia ciast w kształcie serca, kwadratu i koła. Każda z form ma inny rozmiar i kształt, co pozwoli uzyskać zróżnicowane wypieki w zależności od potrzeb. Taki zestaw tortownic umożliwi przygotowanie wszelkiego rodzaju ciast od drożdżowych, biszkoptowych po ucierane czy sernik na zimno z galaretką. Przygotowane w nich wypieki pozwolą oczarować wszystkich gości. 

Formy do ciasta TOPFANN wykonane zostały z wytrzymałej stalowej blachy, dokładnie pokrytej czarną powłoką nieprzywierającą z nakrapianym efektem białego granitu. Solidne, nie wyginają się podczas użytkowania, odporne na wysokie temperatury, uszkodzenia i korozję, z pewnością posłużą przez długi czas. Każda tortownica posiada opinany rant, zamykany z boku na klips i wyjmowane dno, które umożliwiają swobodne wyciąganie upieczonych wypieków w całości, bez uszkodzeń powierzchni ciasta. Gładka powłoka nieprzywierająca non-stick zmniejsza przywieranie ciasta do ścianek, dzięki czemu wypieki łatwiej odchodzą od formy a tym samym wpływa to na łatwość czyszczenia. Zaokrąglone, wzmocnione krawędzie zapewniają bezpieczne użytkowanie i zapobiegają odkształceniom. 

Formy równomiernie się nagrzewają, dzięki czemu wypieki będą odpowiednio upieczone w każdym miejscu. Przeznaczone do stosowania w piekarnikach gazowych i elektrycznych. Maksymalna temperatura pieczenia to 200°C. Odpowiednio użytkowane będą służyć przez długi czas. Nie stosować ostrych przedmiotów mogących uszkodzić powierzchnię. 

Łatwe w przechowywaniu - możliwość włożenia jednej formy w drugą sprawia, że zajmują mało miejsca w szafce.


*Oferta dotyczy tylko form, bez akcesoriów.

5902645405767
29 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal weglowa
Kolor
czarny, białe kropeczki
Opakowanie
Kolorowy karton
Waga kompletu
1,15 kg
Max. temperatura
200°C
Zmywarka
Nie
Wymiary 1 formy
serce: całkowite (w najszerszych miejscach) 23 x 21 cm, wysokość 7 cm, waga 320g
Wymiary 2 formy
okrągła: całkowite 24x6,7 cm, wewnętrzna średnica 23,5 cm, waga 330g
Wymiary 3 formy
kwadratowa: całkowite 26 x 26 x 6,7 cm, wewnętrzne 25,2 x 25,2 cm, waga 490g

Dodatkowe kody

Powiązane produkty

(Są jeszcze 16 produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password